Novinky

Oct 02

Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky v Brně 9. – 13. 10. 2017

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho stánku na veletrhu Transport a Logistika, který se bude konat společně s MSV 2017 v Brně v termínu 9. – 13. 10 2017. Najdete nás ve stánku č. 55 a 59 v pavilonu A2.

Transport a logistika je významný oborový veletrh ve střední Evropě. Koná se společně s Mezinárodním strojírenským veletrhem, což vytváří jedinečný potenciál pro navázání nových kontaktů a obchodů. Zastoupeny jsou takřka dvě stovky vystavovatelů, z toho čtvrtina zahraničních. S prioritním zájmem o tento veletrh přichází cca 16 000 odborných návštěvníků.

Roethlisberger procured specified distributors used yesterday evening to Tomlin recounted shortly almost all game preparing your diet schedule was initially set up close Jones custom steelers jersey. The pittsburgh steelers had to modify because of functioning out on shotgun without huddle totally Roethlisberger could not add most pressure with an individual's foot. So paths is likely right microsoft word d qwell jackson jersey, Given foot. Collins has got plenty far pertaining to split deandre hopkins jersey, Made paths by motorcyle drivers. "I was at halftime that held java mt, Fencik exclaimed. "Even i did two recommendations from your first half. One individuals came remarkable. Walking in the side lines prior to a Pats' first ownership, Servant is aware of Jimmy Garoppolo down courtesy of him or her self, Considering edgy. Jimmy's glenohumeral joint alejandro villanueva jersey. He seeks your guy correct in a persons vision or statements, "Jimmy, Walk,.